در حال بارگذاری ...
بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان – اردکان اعلام کرد؛

پذیرش و ثبت تقاضای حضور در جشنواره آغاز شد

متقاضیان شرکت در بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان می توانند از هم اکنون نسبت به ثبت تقاضای حضور اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، فرایند ثبت تقاضای حضور در جشنواره بیست و هشتم تئاتر کودک و نوجوان در تارنمای icy.theater.ir  آغاز شد.

کارگردانان و متقاضیان حضور در بخش های "تئاتر خردسال" ، "تئاتر کودک" ، "تئاتر نوجوان" ، "تئاتر خیابانی" و "مسابقه نمایشنامه نویسی" می توانند از هم اکنون با تکمیل فرم هر بخش و مطالعه دقیق فراخوان نسبت به ثبت درخواست حضور در جشنواره اقدام کنند.

آخرین مهلت انجام فرایند ثبت تقاضا در بخش های "تئاتر خردسال" ، "تئاتر کودک" ، "تئاتر نوجوان" و "تئاتر خیابانی" 5 دی ماه 1402 و آخرین مهلت برای انجام فرایند ثبت تقاضا در بخش مسابقه نمایشنامه نویسی اول دی ماه سال جاری اعلام شده است.

مطابق گاهشمار جشنواره ؛ معرفی آثار برگزیده مرحله اول مسابقه نمایشنامه نویسی 25 دی ماه و معرفی آثار برگزیده بخش های صحنه ای و خیابانی 5 دی ماه خواهد بود.

بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری امیر مشهدی عباس از 1 تا 6 اسفند ماه 1402 در شهر اردکان استان یزد برگزار می شود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران