در حال بارگذاری ...
 • کاتالوگ بیست‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان منتشر شد

  کاتالوگ جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک‌ونوجوان به مدیر مسئولی مریم کاظمی و سردبیری امید بی‌نیاز منتشر شد

  به گزارش روابط عمومی بیست‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، کاتالوگ این دوره از جشنواره در 164صفحه گلاسه و رنگی به مدیر مسئولی مریم کاظمی؛ دبیر بیست‌پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک‌ونوجوان و سردبیری امید بی‌نیاز چاپ شد.

  در این کاتالوگ پیام سید عباس صالحی؛ وزیر فرهنگ‌وارشاد اسلامی، سید محمدمجتبی حسینی؛ معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید سعید شاهرخی؛ استاندار همدان، شهرام کرمی؛ مدیر اداره‌کل هنرهای نمایشی، علیرضا درویش‌نژاد؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدانو مریم کاظمی؛ دبیر جشنواره آمده است.

  در این کاتالوگ بخش‌های مختلف جشنواره برای مخاطبان معرفی می‌شود و می‌توان از پروسه آماده‌سازی بخش‌های مختلف جشنواره را از طریق این کاتالوگ آگاه شد.

  سید علی فلاح، هاتف جلیل‌زاده، سلیمان عباسی و داریوش نصیری به‌عنوان شورای مشاوران کاتالوگ این دوره از جشنواره را تشکیل می‌دهند.

  بخش طراحی و گرافیک این کاتالوگ را امیررضا امینی و فاطمه تیوری انجام داده‌اند اما طرح جلد این کاتالوگ پوستر جشنواره است که توسط مرضیه سرمشقی و رفعت هاشمی‌سی‌سخت صورت گرفته است. همچنین فریبرز رضایی مدیر فنی و ناظر چاپ این کاتالوگ که توسط چاپ و لیتوگرافی آن را موسسه ترانه با همکاری انتشارات آو برعهده داشت، انجام داده است.

  اما تولید محتوای این کاتالوگ زیر نظر امید بی‌نیاز درمقام سردبیر و مریم جعفری حصارلو به‌عنوان دبیرتحریریه انجام شده است که محمد بی‌نیاز به‌عنوان مترجم و دبیر بخش انگلیسی این کاتالوگ هم فعالیت کرده است. رزا نجف، وریا زرگر و دکتر آرمان رخزادی همکاران بی‌نیاز در بخش انگلیسی کاتالوگ بوده‌اند.

  داریوش نصیری، مصطفی ناقلیرایردموسی، خدیجه جعفری‌حصارلو، سیدعلی حمزه‌پهنه‌کلائی، علی رضایی‌فرح‌آبادی، حیدر خمسه‌ئی‌فدائی، سارا سعادتی، هما جلیل‌زاده و حافظ جلیل‌زاده هیات تحریریه این کاتالئگ را تشکیل داده‌اند و آرشام قلعه‌شاخانی و سروناز سهامی مطالب جمع‌آوری شده برای انتشار در کاتالوگ را تایپ کرده‌اند. همچنین بهداد منصوری و هیوا آذرنیا ویراستاری این کاتالوگ 164 صفحه‌ای را برعهده داشتند.

  اما دبیر بخش عکس کاتالوگ، اختر تاجیک است که با همراهی سپهر ادیب‌زاده و طناز تاجیک به‌عنوان عکاسان تحریریه و مجید غفاری به‌عنوان عکاس پرتره، به کاتالوگ جلوه بصرثی بسیار خوبثی بخشیده‌اند.

  از دیگر دست‌اندرکاران آماده‌سازی کاتالوگ می‌توان به داریوش نصیری؛ مدیر روابط‌عمومی کاتالوگ، محبوبه بیات؛ مدیر رسانه‌ای آن، مهدی بی‌نیاز؛ مدیر اجرایی، عارف افشاری؛ مدیر پشتیبانی و ساسان بیدارپور مسئول هماهنگی امور آماده‌سای کاتالوگ اشاره کرد.
  نظرات کاربران